GYVENK IR DIRBK PATOGIAI BEI SAUGIAI
 

APIE MUS 

Leanline misija yra kurti, gaminti ir parduoti aukštos kokybės produktus, kurie suteikia išskirtinę naudą įmonėms, organizacijoms ir jų darbuotojams.
Dauguma Leanline produktų yra sukurti bendradarbiaujant su pagrindiniais Lietuvos pramoninkais.  Jų apibrėžtas esamas problemas sprendžiame kartu ir visada randame geriausią variantą.

Šiandien Leanline siūlo aukštos kokybės produktus ir paslaugas, kurios  gali ne tik užkirsti kelią, bet ir išspręsti daugelį saugos ir ergonomikos problemų, su kuriomis susiduria  įmonės. Bendradarbiaudami siekiame didinanti moralinės, darbo gerovės ir našumo principus,  gerinant darbo sąlygas,  šalinant sveikatos problemas. Visa tai mūsų atsakomybė ir filosofija.

Leanline skiria didelį dėmesį  įmonėms ir organizacijoms, norinčioms pašalinti arba sumažinti problemas, iškilusias siekiant aukštų darbo rezultatų.

Leanline naudojami  produktai  yra ekologiški,  neteršia aplinkos, po atliktų darbų nėra atliekų arba jos 100% perdirbamos, patvarios, kurios pasiteisina ilgaamžiškumu. Mes siekiame priimti ekologiškai saugius sprendimus  aplinkos tvarkymo, gerbūvio darbų, ženklinimo ir žymėjimo rinkose.

Leanline - gyvenk ir dirbk patogiai bei saugiai